VIII Przegląd Big Bandów i Orkiestr

przez Monika Kotara

Zapraszamy na VIII Przegląd Big Bandów i Orkiestr, który odbędzie się w Parku Rubina 19 sierpnia. Oprócz dużej dawki pozytywnych dźwięków przygotowaliśmy dla Was gry i zabawy dla dzieci, plener malarski dla najmłodszych, nie zabraknie także pysznej gastronomii. Zachęcamy do spędzenia z nami tego niedzielnego popołudnia.
Wstęp jest wolny!

Sponsorem Głównym VIII Przeglądu Big Bandów i Orkiestr jest GAZ-SYSTEM S.A.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. (http://www.gaz-system.pl/) jest Spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Na terenie Miasteczka Śląskiego Spółka realizuje kluczową inwestycję, tj. gazociąg Tworóg – Tworzeń.

Ważną korzyścią dla gminy będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.

Budowa ww. inwestycji jest dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

 

powrót

wróć na górę