PRZEDŁUŻONY TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW W KONKURSIE „WSPÓLNIE DLA ŚRODOWISKA” - wypełnij formularz i wygraj do 5 tys. złotych!

przez Monika Kotara

Konkurs grantowy „Wspólnie dla środowiska”, organizowany wspólnie przez Fundację Veolia Polska i Urząd Miasta Miasteczko Śląskie, jest skierowany do nieformalnych grup mieszkańców, lokalnych organizacji społecznych, jednostek samorządowych i innych instytucji publicznych działających na terenie miasta. Fundacja Veolia Polska przekaże łącznie pulę 15 000 zł na realizację zwycięskich pomysłów dotyczących aktywizacji mieszkańców Miasteczka Śląskiego w działania na rzecz środowiska na terenie miasta.
Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów i opisania ich za pośrednictwem krótkiego formularza. Pytania odnośnie konkursu i projektów, prosimy kierować na adres: konkurs@b-better.pl. Fundacja Veolia Polska zapewnia wsparcie i pomoc przy opracowywaniu formularza i chętnie udzieli niezbędnych wskazówek.
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać formularz zgłoszeniowy do 10 sierpnia 2018 r. na adres: konkurs@b-better.pl.

powrót

wróć na górę