Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim zaprasza do uczestnictwa w darmowych kursach i warsztatach!

przez Andrzej Ogrodnik

Zajęcia z grafiki komputerowej – Corel i Photo Paint
W październiku MOK zaprasza na zajęcia z grafiki komputerowej oraz obróbki zdjęć prowadzone w ramach Mobilnego Uniwersytetu Kultury i Sztuki przez Tadeusza Ogonka - absolwenta Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie na kierunku ceramika artystyczna, z zamiłowania grafika komputerowego z wieloletnim stażem.
Zajęcia te przeznaczone są dla osób od 12 roku życia, które nie miały styczności z grafiką lub mają wiedzę podstawową z tej dziedziny. Zapewniamy 5 przenośnych stanowisk komputerowych z pełnym oprogramowaniem Corel.
Terminy kolejnych zajęć: 10, 13, 20 i 24 października o godzinie 17:00.
Spotkania są darmowe. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.


27 października w godzinach 18:00 – 20:00 MOK zaprasza na rodzinne warsztaty rękodzieła "Robimy sztukę!" prowadzone przez Magdalenę Zaton.
Warsztaty "Robimy sztukę!" skierowane są do młodzieży, dorosłych, rodziców z dziećmi. Stwarzają one możliwość do twórczej pracy w parach pokoleniowych, pobudzają wyobraźnię i rozwijają zdolności manualne uczestników. Dodatkowo pokazują jak samemu można stworzyć spersonalizowany gadżet, prezent czy ozdobę wykorzystując różne materiały.
Udział  w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Zapisów na zajęcia można dokonywać na bieżąco w biurze MOK-u: ul. Srebrna 24, telefonicznie: 32-288-88-70 lub mailowo: promocja@mok.miasteczko-slaskie.pl.

powrót

wróć na górę