W całej Polsce już ponad 1000 drużyn piłkarskich złożonych z dzieci w wieku od 4 do 11 lat zadeklarowało udział w dziewiątej edycji turnieju piłkarskiego dla dzieci Deichmann Minimistrzostwa. Zapisy trwają do 25 marca lub do wyczerpania miejsc. Dzięki współpracy z władzami miejskimi, już po raz drugi, gospodarzem Eliminacji Miejskich będzie Miasteczko Śląskie. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku najlepszą drużyną w kraju w U-9 została Chorwacja z Miasteczka Śląskiego i w nagrodę wygrała wyjazd na mecz Bayernu Monachium!

Zapisy przeprowadzane są w dwóch kategoriach wiekowych: U-11 oraz U-9. Przed rozpoczęciem zawodów każda z drużyn wybiera nazwę kraju, który chce reprezentować i otrzymuje od organizatora stroje turniejowe nawiązujące do barw wybranego państwa. Eliminacje Miejskie zaplanowano na soboty oraz niedziele od 16 kwietnia do 12 czerwca. Drużyny będą walczyć o awans do ogólnopolskiego Finału Finałów (24-26.06).

Do wygrania są wyjazdy na spotkania europejskich gwiazd futbolu. Na zwycięzców Finału Finałów czeka mecz Bayernu Monachium. Dodatkowo każda z drużyn zgłoszonych do edycji 2016 ma szansę na wylosowanie wyjazdu na Borussię Dortmund. 

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 502 361 722. Więcej na www.kochamsport.pl oraz pod numerem infolinii 607 737 770. 

wróć na górę